Online Atölyelere Nasıl Katılabilirim?

Atölyelerimize katılmak için öncelikle sitemize buradan kayıt olmalı ve giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra menü kısmında bulunan Atölyeler kısmına tıklayıp, listelenen atölyeleri inceleyebilirsiniz, bu sayfada geçmiş tarihli veya devam eden atölyeler de bulunmaktadır. Dilerseniz sadece katılabileceğiniz, yakın zamanda başlayacak atölyeleri görmek için Atölyeler başlığı altından “Yakın Tarihli Online Atölyeler” e tıklayabilirsiniz.

 

Katılmaya karar verdiğiniz atölyeye tıklayarak atölyenin detaylarını inceleyebilir, tarih & saat ve programla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilet satın almak için Kayıt Ol başlığı yanından adet seçebilir, Bilet al butonuna tıklayabilirsiniz.

Bilet al butonuna tıkladıktan sonra lütfen aşağıdaki alanda tüm katılımcı bilgilerini girin, buradaki bilgiler size ulaşabilmemiz açısından önemlidir.

Bilgilerinizi girdikten sonra sepet sayfasına yönlendirileceksiniz, burada satın aldığınız bilete ait bilgiler yer almaktadır. Bu alanda bilgileri kontrol ettikten sonra en alt kısımdaki “Ödeme sayfasına git” butonunu kullanabilirsiniz.

Yönlendirildiğiniz sayfada fatura bilgilerinizi eksiksiz olarak girdikten sonra alt kısımdan Banka Havalesi ve Kredi / Banka Kartı ile ödeme gibi ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Eğer banka havalesi yöntemini seçerek ilerlerseniz ulaştığınız sayfada banka bilgilerimizi ve sipariş numaranızı bulabilirsiniz, açıklama kısmına sipariş numaranızı ekleyecek şekilde havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz kontrol edip onaylanacaktır.

Eğer Kredi / Banka Kartı ile ödeme seçeneği ile ilerlerseniz aşağıdaki sayfayla karşılaşacaksınız.

İlgili bilgileri girdikten sonra ödeme butonunu kullanın ve lütfen herhangi bir sonuç alana kadar sayfayı yenilemeyin veya sayfadan çıkmayın.

İşlemleriniz tamamlandıktan sonra atölye başlangıç tarihine bağlı olarak size ulaşacağız ve online atölyeye katılımla ilgili detayları paylaşacağız.

Atölye’ye katılımınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, info@kopruatolye.com mail adresi, instagram sayfamız, sitemizdeki tüm iletişim formları veya iletişim sayfamızdaki telefon numarası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Atölyeler sayfasına git >